« Svibanj 2024 »

Festival izvrsnosti
Autor: Davor Bučević, 25. 4. 2024.

Bravo za sve učenike i učitelje naše Škole, učesnike Festivala izvrsnosti koji su sudjeovali u ovim projektima Festivalau. Ugradili svoje energiju i vrijeme, entuzijazam i kreativnost te bili dio tima naše škole Bol.

Treći Festival izvrsnosti u organizaciji Centra izvrsnosti SDŽ, održao se od 22. do 24. travnja na lokacijama Osnovne škole kraljice Jelene u Solinu i Muzeju arheoloških spomenika u Splitu. Na Festivalu je sudjelovalo više od 500 učenika iz Splitsko-dalmatinske   županije, koji su predstavili čak 86 projekata u sklopu programa Čuvari baštine, Dalmatinski suvenir, RoboStart, RAST, Mother Earth i CIMAJ.

Treći Festival izvrsnosti u organizaciji Centra izvrsnosti SDŽ, održao se od 22. do 24. travnja na lokacijama Osnovne škole kraljice Jelene u Solinu i Muzeju hrvatskih arheoloških spomenika u Splitu. Na Festivalu je sudjelovalo više od 500 učenika iz Splitsko-dalmatinske županije, koji su predstavili čak 86 projekata u sklopu programa Čuvari baštine, Dalmatinski suvenir, RoboStart, RAST, Mother Earth i CIMAJ.

Naša škola ove je godine sudjelovala u programu CIMAJ. Tijekom cijele godine aktivnosti su se provodile kroz Novinarsku grupu koje su vodile knjižničarka Ana Bučević Romić i nastavnica hrvatskog jezika Marija Aljinović.

Više o projektima Centra izvrsnosti vidite na link,  a slike potražite u fotogaleriji. Kratak videouradak predstavljanja projekta nalazi se pod opširnije.

Također, možete vidjeti i završni rad koji smo prezentirali na završnoj večeri  u Muzeju hrvatskih arheoloških spomenika.

Priloženi dokumenti:
20240424_195705.mp4 (22.46 MB)