AKTUALNOSTI u Školi na 1.kolovoza 2022.g
Autor: Davor Bučević, 31. 7. 2022.

Poštovani učenici i roditelji

Vjerujem kako se odmarate i uživate u ljetnim aktivnosti, čitate koju dobru knjigu ili više njih.

U školi se:

- provode uobičajeni ljetni radovi na održavanju i uređenjima učionica i drugih prostora naše Škole.

-priprema konačna nabava udžbenika i radnih bilježnica ( Kao što znate udžbenike financira Ministarstvo znanosti, a dodatne materijale poput radnih bilježnica naš osnivač Grad Split). Čekamo konačnu uputu/odluku Grada kako bi mogli kompletirati ukupnu narudžbu za našu Školu.

-Čekamo odluku/rješenje Županije Splitsko-dalmatinske o broju tj. ustroju razrednih odjela u slijedećoj 2022./23.šk.g. Zbog povećanja broja učenika u sadašnjim četvrtim razredima zatražili smo odobrenje ustroja 3 buduća peta razreda. To će biti izvrsno jer će broj od mogućih 28 učenika u razredima biti po 18-19 što će vam uveliko olakšati praćenje nastave od 5.-8.razreda, a znate kako u petom i šestom razredu dobivate obveznu informatiku, a sedmom razredu i još dva zahtjevna predmeta: kemiju i fiziku.

Naglašavam kako ćemo pri formiranju potpuno novih 5.-tih razreda voditi računa i o vašim prijateljstvima, ali i pedagoški najbalasiranijoj strukturi razreda. Vjerujte, iako će vam se u ovome trenutku "cijepanja" razreda i formiranje potpuno nova 3 peta razreda činiti „šokantnim“, kao i drugima do sada, ubrzo ćete uvidjeti velike prednosti za bolji rad u manjim razredima kada je u 10-tak učenika manje.

Molim vas pratite sve daljnje obavijesti bitne za početak slijedeće školske godine na ovoj web stranici Škole

Veseli i slani bili

Ravnatelj Davor Bučević,prof.;mr.oec.